Kā notiek Jūsu pasūtījumu sagatavošana?

05.08.2020

Iepērkoties galaspiegadejums.lv, jūs saņemat svaigi sagatavotu produkciju no paša ražotāja. 

Šajā gadījumā ražotājfirmas ir: Lēdurgas Miesnieks un Ceplīši A.S..  
          
          Lēdurgas Miesnieks ražo augstas kvalitātes gaļas produktus no Latvijā iegūtas liellopu gaļas, cūkgaļas, vistas gaļas. 
 
Produkcijas sortimentā ir pieejamas: 
  • svaiga gaļa, 
  • grillprodukti,
  • kūpinātās gaļas,
  • vārītās desas, 
  • žāvētās desas, 
  • marinēti produkti. 
 
Ļoti plašs sortiments ar patīkamām garšas niansēm.

 

          Ražošanas darba kolektīvs nav liels, aptuveni 50 strādājošo, kas strādā plecu pie pleca no svētdienas līdz ceturtdienai. Šie visi kopā ir viena liela ģimene, kas ir atbildīga par savu darbu.

 

          Un, protams, ir liellopu un jaunlopu ieguves uzņēmums: Ceplīši A.S.. Uzņēmums, kas piedāvā no Latvijas liellopu un jaunlopu gaļu, subproduktus. Uzņēmums pastāv jau vairāk kā 20 gadus. Gan eksportējot saražoto produkciju, gan to pieejamību nodrošinot tepat uz vietas Latvijā. Produkcijas klāstā ir liellopu un jaunlopu kautķermeņi, subprodukti. Katrā ziņā viss, ko iespējams iegūt no liellopiem.

          Galaspiegadejums.lv nav savas noliktavas. Un tas ir vislabākais šajā stāstā. Kad Jūs nododat savu pasūtījumu caur mājaslapu, to saņem ražotājs, kurš sagatavo saražoto produktu speciāli priekš Jums. Tas nozīmē to, ka tiek izslēgts risks produkcijai iestāvēties kādā noliktavā, vai tikt transportētai ar vairākām mašīnām, pārkraušanām.

         Ja pasūtījuma izpildes diena ir pirmdiena vai trešdiena, tad tas tiek sagatavots tajā pašā dienā un vakarā svaigs nogādāts jums. Pēc apmaksas saņemšanas to piegādā uz Jūsu adresi/māju, lai jau vakariņās uz sava galda liktu tikai svaigu produkciju.

         Ja pasūtījuma izpildes diena ir piektdiena, tad pasūtījums tiek sagatavots ceturtdienas vakarā un pēc apmaksas saņemšanas to saņemsiet jau uz pusdienām. 

Baudiet, svaigumu, ko sniedzam!

Ar cieņu,

Gaļas piegāde Jums.