Pirmais pasūtījums uz Līgo svētkiem ir jau klāt!

02.06.2023

Sveikas, mīļās Līgotājas un dārgie Jāņotāji!

 

Esam izdarījuši secinājumus. Ir divu veidu Līgotāji un Jāņotāji. Tie, kas pasūtījumus veic laicīgi, jo zina, ka šie jau nepievils un tie, kas vēl pēdējā brīdī mēģina ko sameklēt, bet tādiem ir nācies arī atteikt.

Mēs nevēlamies atteikt nevienam, tāpēc aicinām uz Līgo svētkiem 2023 pasūtījumus veikt laicīgi.

 

Strādāsim no pirmdienas 19. jūnija - līdz ceturtdienai 22. jūnijam. Maršrutus sākam vest ap plkst. 16.00 un līdz pat 21.00. Iepriekš izsūtam informatīvas īsziņas par aptuveno piegādes laiku.

 

Maršruts paliek nemainīgs:

 

Pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena

Sigulda - Inciems - Lēdurga - Rīga (Dreiliņi, Ulbroka, Salaspils, Katlakalns, Valdlauči, Spilve, Bolderāja, Baloži, Tīraine un citas piepilsētas) - Garkalne - Ādaži - Baltezers - Vangaži - Inčukalns - Murjāņi - Sēja - Ragana.


Trešdienas

Sigulda - Inciems - Lēdurga - Rīga (Rīgas piepilsētas) - Garkalne - Ādaži - Baltezers - Vangaži - Inčukalns - Murjāņi - Sēja - Ragana - Piņķi - Jūrmala.

 

Ceturtdienas

Sigulda - Inciems - Lēdurga - Rīga - Ķekava - Garkalne - Ādaži - Baltezers - Vangaži - Inčukalns - Murjāņi - Sēja - Ragana - Zvejniekciems - Saulkrasti - Carnikava.

 

 

Pēc Jāņiem no 26. jūnija, līdz 2. jūlijam dosimies nosacītā atvaļinājumā. Bet, ja tieši šajā laikā Jums ir dzimšanas dienas vai vārda dienas ballīte un bez mūsu sortimenta tā būs izgāzusies, tad droši zvani mums un mēs atradīsim risinājumu, lai tieši tava ballīte būtu leģendāra. 

 

 

Lai uguns maigs un šašliks gards!

Tiekamies!